Teadmistepõhiste tervise- ja loodustoodete kompetentsikeskus

Aadress: Uus 2, Polli, 69108, Viljandimaa (kaart)

tel. 43 31 458

fax 43 31 442

e-mail: polli@emu.ee

Kontaktisikud

Juhataja 7 313 580  
Piia Pääso 5 061 316 piia.paaso@emu.ee
     
Teadusjuht, geneetilise ressursi säilitamine 7 373 581  
Ave Kikas  5 132 081 ave.kikas@emu.ee
     
Tootmisjuht, mahekasvatustehnoloogiad, luuviljaliste sordiaretus ja kasvatustehnoloogiad 7 313 585  
Kersti Kahu 53 474 802 kersti.kahu@emu.ee
     
Marjakultuuride sordiaretus ja kasvatustehnoloogiad 7 313 584  
Asta-Virve Libek 53 456 425 asta.libek@emu.ee
Liina Arus 5 255 994 liina.arus@emu.ee
     
Õunviljaliste sordiaretus ja kasvatustehnoloogiad 7 313 586  
Toivo Univer   toivo.univer@emu.ee
Kristine Volens 51 915 950 kristine.volens@emu.ee
Irene Univer   irene.univer@emu.ee
Ülle Põrk   ylle.pork@emu.ee
     
Teadmistepõhiste tervise- ja loodustoodete kompetentiskeskuse analüüsiüksus 7 313 583  
Hedi Kaldmäe 5 266 552 hedi.kaldmae@emu.ee
Piret Raudsepp 58 528 967 piret.raudsepp@emu.ee
Reelika Rätsep 55 576 786 reelika.ratsep@emu.ee
     
Teadmistepõhiste tervise- ja loodustoodete kompetentiskeskuse tehnoloogiaüksus 7 313 582  
Uko Bleive 5 055 629 uko.bleive@emu.ee
Hans Neppo 5 106 249 hans.neppo@emu.ee
     
Tootearendus ja toodete müük   polli@emu.ee
Tiina Mõndresku 55 693 774 tiina.mondresku@emu.ee
Heidi Kõss 4 331 458 heidi.koss@emu.ee
Kalle Põrk 5 158 608 kalle.pork@emu.ee
     
Istikute müük    
Kalju Lõivukene 5 149 743